Logo Tasarımınızı Kendiniz Yapabilirsiniz

E-Ticaret sitenizin kurulum aşamasında logo ihtiyacınız olacak. Logo tasarımı iyi bir grafik tasarım bilgisine ihtiyaç olan bir daldır. İyi tasarlanmış bir logo ile marka bilinirliği müşterilerinizin aklına kazınacaktır. Gelişen teknoloji ile logo tasarımını çok basit hale getiren yazılımlar sayesinde düşük bütçe ile e-ticaret sitesi açanlar için farklı çözümler üretilebiliyor. 


Grafik tasarımı konusunda hiç bilgisi olmayanlar bile bu logo tasarım yazılımları sayesinde çok güzel tasarımlar ortaya çıkarabiliyorlar. Bu makalemizde bu logo tasarım programlarından birkaçının tanıtımını yapmaya çalışacağız . Photoshop gibi profesyonel bilgi gerektiren yazılımlar yerine çoğunluğu ücretsiz olan bu yazılımları kullanarak kendi logonuzu tasarlayabilirsiniz. 


LogoJoy Logo Tasarlama Programı


Logojoy programı tam otomatik olarak çalışan zeki bir programdır. Düşük seviyede yapay zekaya sahip bu program girdiğiniz bilgileri kullanarak size birçok farklı logo tasarımı oluşturuyor size sadece içlerinden birini beğenip kullanmak kalıyor. 


DesignEvo Logo Tasarım Programı


Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program ile çok farklı ve orjinal logo tasarımları yapabilirsiniz. Çok geniş vektörel grafik kütüphanesini kendi bünyesinde barındıran bu logo tasarım programı ile çok kısa sürede kendi logonuzu tasarlayabilirsiniz. 


LogoMaker Logo Tasarım Programı


Kendi bünyesinde örnek olarak 10bin den fazla vektörel ikon barındıran bu program ile size özgün logo tasarımları oluşturarak kayıt edebiliyorsunuz. Bu programın tamamı ücretsiz değil logoyu tasarladıktan sonra bilgisayarınıza kaydetmek için satın almanız gerekiyor ama bunun içinde bir çözüm bulacağınıza eminim. 


GraphicsSprings Logo Tasarım Programı


GraphicsSprings logo tasarım programının en büyük özelliklerinden biri farklı sektörler için kategorize edilmiş şekilde vektörel bir ikon kütüphanesinin olmasıdır . Logonuzu tasarladıktan sonra bu programı satın almadan logoyu bilgisayarınıza indiremiyorsunuz .


Logo of the Day Logo Tasarım Programı


Dünya çapında ödül almış logo tasarımlarını günlük olarak takip edebilirsiniz. Bu logoları inceleyerek kendi özgün logonuzu yaparken fikir sahibi olabilirsiniz. Bu programdaki tasarımların profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlandıktan sonra bir jüri değerlendirmesinden geçtiğini belirtmek isteriz. 


LogoLounge Logo Tasarım Programı


Büyük bir logo kütüphanesini kendi bünyesinde barındıran bu programın içinde yaklaşık olarak 270 bin logo bulunuyor. Logo tasarlarken bu logolardan ilham alabilir ve kendi logo tasarımlarınızı kolayca yapabilirsiniz.