Yükleniyor ...

Sık Sorulan Sorular

Web sitesi kurmak artık çok kolay. TubiSOFT bunun için iki farklı çözüm sunuyor. Birincisi web sitenizi kuruyor ve tüm teknik alt yapısını biz sağlıyoruz ve yıllık belli bir ücret ile size kiralıyoruz siz sadece domain ismini satın alıyorsunuz.
ikinci sunduğumuz çözümde ise yine web sitenizin tüm kurulumlarını yapıyoruz ve size ayit bir hosting'e kurulumunu yapıyoruz böylelikle bize yıllık hiçbir ücret ödemenize gerek kalmıyor ve her şey size ayit oluyor.

E-Ticaret ve Web Sitesi paketlerimizin tümünde Domain pakete dahil değildir. Hosting ise kiralama yaptığınız pakete dahildir yani hosting almanıza gerek kalmaz . Eğer web sitenizi kiralamak yerine satın aldıysaynız bu durumda ihtiyacınıza göre bir hosting yada sunucuyu istediğiniz kiralayabilirsiniz.

E-Ticaret sitesi kurulumunu azami 1 saat içinde tamamlayarak tarafınıza tüm yönetim bilgileri ile birlikte teslim ediyoruz. Web Sitesi kurulumlarında ise tarafınızdan sağlanacak bilgilerin yerleştirilmesi, tasarım değişiklikleri ve içerik düzenlemeleri gerektiğinden ortalama 24 saat kadar zaman almaktadır.

E-Ticaret sitesine eklediğiniz ürünleri kredi kartı ile satışını yapabilir ve kendi online mağazanızı açabilirsiniz.Web sitesinde ise ürünlerinizin bilgilerini ve görsellerini paylaşarak bilgi verirsiniz yada tamamen firmanızı kurumsal tanıtımını yaptığınız bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Web sitesi için istediğimiz bilgiler kısaca ( Hakkımızda Yazısı , İletişim Bilgileri , Firmanıza Ayit Çeşitli Görseller). Bunların haricinde eğer beğendiğiniz yerli yada yabancı web siteleri varsa bu sitelerin aynısını yada beğendiğiniz özelliklerini kullanabiliyoruz.

Tamamı TubiSOFT tarafından geliştirilen profesyonel bir yönetim paneliniz olacak. Yönetim panelinden web sitenizin her noktasını değiştirebilir ve müdehale edebilirsiniz.

Yönetim panelinin tamamını hiç bilgisayar kullanmayı bilmeyen birisi bile ortalama 15 dakika içinde öğrenebilir . Bilgi gerektiren tüm bölümleri sistem sizin adınıza otomatik yapıyor yada tarafımızdan düzenlenmiş olarak geliyor.

7 / 24 Whatsapp , E-Posta ve Web sitemiz üzerindeki müşteri hizmetleri tarafından online teknik destek alabilirsiniz ayrıca çalışma saatleri içinde telefon ile sınırsız teknik destek veriyoruz .

Yönetim paneli içinde tasrım yapabildiğiniz gibi bilgisayarınızda daha önce hazırlamış olduğunuz temayı sisteme yükleyerek kullanabilirsiniz.

Paket ücreti haricinde yıl içinde ekstra bir masrafınız ve ödemeniz olmayacak.

Tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımız 7 / 24 Hizmetinizdedir ayrıca e-posta ve web sitemizdeki müşteri hizmetleri bölümünden tüm sorularınızı bize yöneltebilisiniz.