Facebook'ta Takipçilerinizi Arttırmanın Kolay Yolları

E-Ticaret sitesi sahipleri satışlarını arttırmak için illaki sosyal medya sitelerini kullanıyorlar ve bu sitelerde ne kadar fazla takipçiniz olursa satış oranlarınız da o derece artıyor peki bu takipçileri nasıl arttırabiliriz ? işte bu sorunun cevabını vermek için bu makaleyi sizlere hazırladık . Aşağıda başlıklar halinde Facebook'ta nasıl takipçi arttırılır konusuna değindik , çok fazla derine girmeden kısa ve bilgilendirici başlıklar halinde yapmaya özen gösterdim . 

Facebook'ta Nasıl Takipçi Yükseltilir ?

  1. Yeni açılan bir facebook sayfasına ilk olarak tüm çevrenizi davet edip beğenmelerini sağlayarak başlayın .
  2. Çeşitli yarışmalar düzenleyerek hali hazırda kazandığınız takipçilerinizi sayfanızda aktif tutun bu onlarında sayfanıza takipçi çağırmalarına neden olur . 
  3. E-Ticaret sitenize ve açtığınız siteniz ile ilgili bloglara Facebook sayfanızın adresini ve beğen butonunu ekleyin . 
  4. Facebook açılış sayfanıza etkileyici ve dikkat çekici bir video ekleyin . 
  5. Bloğunuza yeni bir yazı eklediğinizde Facebook sayfanızda paylaşın .
  6. E-Ticaret siteniz üzerinden yayınlayacağınız bültenlerde facebook sayfanızın adresini koyun . 
  7. Facebook sayfanızı eğlenceli hale getirin devamlı ürünlerinizi yada blog içeriklerinizi paylaşmayın güncel olun gündeme dair paylaşımlar yapın , arada bir karikatür paylaşın , dini günleri ve bayramları sayfanız üzerinden kutlamasını yapın .
  8. Facebook sayfanızı beğenen kullanıcılarınızı belirleyeceğiniz bir oranda indirim yapın . 


Bir önceki makalemizde sizlere " Yeni Girişimciler İçin Network Önemi " hakkında bilgiler vermiştik bu makalemizi okumadıysanız özellikle tavsiye ediyorum okumadan geçmeyin .